Vaše FF k zveřejnění na našem blogu posílejte na jobros.bff@seznam.cz!Podívejte se na staré fotky, videa a rozhovory nebo si přečtětě některé z povídek v rubrice FF :-)
Vůbec jsem nechodím, ale nemám srdce tuhle stránku smazat.. :-) <3

Prázdniny VIII.

28. ledna 2009 v 20:28 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Prázdniny

druhý den

Nick
Ráno jsem se probudil na dece a Barunka byla schoulená na dece vedle mne.koukal jsem jak sladce spinká. Copánky se včerejška ještě trochu zapletené vypadala krásně a ze spaní se usmívala.Nevím jak se k sobě teď budeme chovat, já toho nelituji ale možná to bylo hrozně rychle a taky ten slib…

Kevin
Dneska přiletěla Miley, to je náhoda!Stála tam tak sama, šel jsme se jí zeptat, jestli nechce pomoct s kufry, Zakecali jsme se, ptala se po Nickovi, tak jsme řekl, že šel se svojí holkou na výlet,, Doufám, že se to ještě nebolí?´´ Ne už je to v pohodě už jeto za mnou!=D
Obdivuji její vyrovnanost.ještě chvilku jsme si povídali, pak řekla, že si musí vybalit aže se staví.

Joe
Nick a Barča se nějak nevracejí.Dělá mi to starosti, snad se jim něco nestalo.Když jsme to řekl Kevinovi, vyčetl mi, že se o všechno moc starám, že oni mají určitě nějakej důvod nepřijet.Pak přijela Miley.kevin za ní šel, ale já ne pořád se na ní zlobím za to co udělala Nickovi.
Hned jak jsem na něj pomyslel zavolala jsem mu, jenže jeho iPhone začal zvonit na stolečku vedle postele.To je taky nápad nevzít si ho sebou do odstrčené zátoky!
Oparně jen jako by mně mohl Nick každou chvíli vidět jsme vzal jeho iPhone a zajel do adresáře našel Barča??No tak takhle bych si holku neuložil, Bože to je romantik!!
Začalo to něco mlít a ještě k tomu v nějakým divným jazyce, odkud vlastně ona je?=D
Začali se mi v hlavě honit blbý představy jak někde leží na.. Panebože na tohle nebudu myslet!Pak jsme si uvědomil, že Nick mluvil o nějakým řekovi, co mu půjčil člun.Vzal jsem si mapku okolí a hledal půjčovnu.Našel jsme tři.Hned jsem mohl dvě vyloučit protože ty vlastnil nějaký pan Jackson a to rozhodně řecky neznělo.
Zašel jsem za ním a podařilo se mi ho přesvědčit, aby se zajel do zátoky podívat jestli se něco nestalo.Nechal jsme mu tam svoje číslo a vrátil se zpět do hotelu.

Kevin
-Joe, já jsme se asi zamiloval!-Cože? Do koho?
-No přece do Miley!Ona je tak úžasná!!Šli jsme spolu na bar a pak se koupali v bazéně,
Jak to že jsem si toho nikdy předtím nevšiml?-No Kevine, to je skvělý, ale co Nick?
Ona se s tím dávno vyrovnala on snad nebude dělat scény.Bylo to od něj ošklivý, jak se zachoval, měl by se jí spíš omluvit.
Joe zamumlal něco jako je to tvůj bratr a odešel.
Sedl jsme si na postel a přemýšlel, já snad jeho bratr nejsme?Mně se Barča děsně líbila a ještě než jsem dostal možnost jí oslovit už jí sbalil Nick!Všichni si myslí, že je malej roztomilej bezbranej, ale kdyby věděli!

Barča

Mlčky jsme seděli s propletenýma rukama na dece a koukali na moře.
Poslední jídlo jsme snědli ráno a já začínala mít trochu hlad a hlavně jsme měla být už dávno v práci!-Barčo já jen chci abys věděla, že toho co se stalo včera nelituji, ale popravdě jsme to neměl tak rychle v plánu…-Jo jasně Nicku, já toho taky nelituji prostě se stalo..
-Nebudeš mít problémy?-Ne já nejsme slavná hvězda co ty?-ne jen jsme tě chtěl poprosit, aby to bylo naše malé tajemství, nechci aby to všichni rozmazávali.-Jo jasně ani muk, neslyšíš něco?(zpoza skály vyjel chlap na člunu)-Halo tady!!
Dobrý den pane Jonas, děje se něco?
-No víte nějak jste tam zapomněl dát palivo!
-tak to se omlouvám chce ty vzít na břeh?-No ta to by jste byl vážně milej!

Joe

Za hodinku jsem byl úplně na větvi a tak mi spadl kámen ze srdce, když ty dvě hrdličky vešli ruku v ruce do jídelny.-nicku musím ti něco říct,můžeš?-Jo jasně(otočil se k Barča)
-Uvidíme se večer?-Dobře…

Barča

-Dobrý den pane Jamesi.
-Áááá dobrý den slečno Barboro, co tak brzo?-Prosím?
-No proč jste si to volno neprodloužila ještě o jeden den?-Já se omlouvám, ale nemohli jsme odjet ze zátoky, v člunu nebylo palivo.A nemohli jste aspoň zavolat?-neměli jsme mobili..
-Víte já jsem byl také mladý, to jsme říkal už vašemu příteli,-Mému komu?Tomu, který přišel poprosit o volno..-Aha(tak to byl Nick?)(pomyslela jsme si)
-Vzhledem k tmou, že by jste kvůli totálnímu pobláznění láskou stejně chodila do práce pozdě a vůbec se nesoustředila, bude lepší když skončíte....-Ale..já….
-Pokud tady budete chtít zůstat, domluvte si vše na recepci, pokud ne, trajekt vám odjíždí za 4 hodiny,těšilo mne.
-Ano mne taky….Stěží jsme zaháněla slzy.

Joe

S Kevinem jsme šli na večeři, Nick s Barčou už tam určitě jsou.
Kevin celou dobu vyprávěl o Miley.
-Kevine!!!-Co je??-Víš Nick o tom…ještě neví!Co neví?-No o tobě a Miley!-Cože?
Tys mu to ještě neřekl?-Ne a říkat mu to nebudu, řekneš mu to sám…
Dál jsme pokračovat nemohli uviděli jsme Nick a Barču.
Kevin je potichu řekl,,Mizím´´ a byl ten tam.
-Ahoj joe!-Ahoj vy dva.-Kde máš Kevina?-No víš bylo mu trochu špatně tak zůstal na pokoji.
A proč se tak smějete?-No vyhodili mně z práce…
-A proto se tak směješ?-no ne kvůli něčemu jinému, ale Nick zašel a vedením a řekla, když tady zůstanu uděláte jim dva koncerty a oni byli tak nadšení, tak řekli ať klidně, a že nemusím ani nic dělat.-Wow super, už jsme si myslel, že budu muset do konce léta zpívat jen dlaždičkám v koupělně!=D

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Fiera Fiera | Web | 25. března 2009 v 18:42 | Reagovat

do konce léta zpívat jen dlaždičkám v koupělně- tak tohle mě dostalo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama