Vaše FF k zveřejnění na našem blogu posílejte na jobros.bff@seznam.cz!Podívejte se na staré fotky, videa a rozhovory nebo si přečtětě některé z povídek v rubrice FF :-)
Vůbec jsem nechodím, ale nemám srdce tuhle stránku smazat.. :-) <3

Únor 2009

SrAz FaNs 28.2.09

28. února 2009 v 23:23 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Ostatní
Ahojky!!! Dneska byl první(myslím xD) sraz fanoušků Jonas Brothers!Sraz byl ve 14:00 hodin pod koníkem.nejdřív jsme tam s holkami přišly a chvilinku čekaly, potom jsme se přidaly k Lucince,Wendy a Týnce!Čekali jsme do čtvrt na tři než jsme se pusili do hromadného focení(fotky dole na stránce).Taky jsme spustily písničku: byla sranda, daly jsme SOS xD
Rozhodli jsme se, že se půjdeme podívat na matějsou! to blotaky dost super!!!
Šli jsme na pár atrakcí nejdřív na lavici pak na nějakou hvezdu a nakonec na nějakou točící blbostxD Zjistila jsem, že víc než na atrakcích se mi děla špatně, když se 5 minut točím dokola na židly.(nezkoušjte o radějixD)Upřímně jsme z celého včerejšího dne nadšená! neměl absolutně žádnou chybu! A díky spolčeným zájmům jsem získala spousty dalších kamarádek! moc se těším na další sraz! nemůžu se dočkat! Příště nás půjde určit více, že???
Zleva:Monča,Lucinka,Míša,Anita,Aneta,Eliška
Druhá řada:Bára,Ivča,Týnka, Já a terka xD (jestli jsem někomu zaměnila jméno tak se omlouvámxD)


Jonas Brothers Surprise Nyack’s Palisades Mall-fotky

28. února 2009 v 20:35 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Akce


Vysvětlet mi, proč je ontak dokonalý???

Jonas Brothers Surprise Nyack’s Palisades Mall (28.2)

28. února 2009 v 20:28 | Jonasfanns>nick*Baruška |  Články, Interview
The Jonas Brothers step off their private jet in New York on Saturday morning (February 28) during their surprise theater invasion.
Nick, Joe, and Kevin surprised fans at the Palisades Mall in Nyack, NY.
"The great thing is that we used to live close to this mall and watched tons of movies here," the boys said on their blog. "The crowd went crazy. It was so fun to see the joy on the faces of the fans!"
The JoBros will continue to sweep across the nation this weekend, surprising fans in theaters screening The Jonas Brothers 3D Experience.
JJJ saw the film earlier this week and it was so much fun!!! The coolest part of the movie was when Joe and Kevin were banging on their drums, which had water on the tops of them. The 3D effects were AMAZING as the water "splashed" into the audience.
JJJ will be flying with the JoBros on Sunday to surprise another movie theater. Be sure to check back here at JustJaredJr.com and on Twitter.

Mamka Jonas o Nickvoě cukrovce!

28. února 2009 v 10:00 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Články, Interview
Takže pro změnu překlad:

Denise Jonas, mamka známých Jonas Brothers, se nedávno sešla s USA Weekend, aby jim poskytla rozhovor o Nickově diagnóze cukrovky.

Slavná matka se s víkendovým magazínem podělila o své vzpomínky, jak se Nick choval před tím, než byl diagnostikován. Řekla: Byl passivní a podrážděný. Přisuzovala jsem to pubertě. Ale alarmující byly jeho ztáty váhy. Ztratil 6 kilo za dva týdny.

Po tom co byla u Nicka diagnostikována cukrovka typu 1, začali starší bratři Joe a Kevin na cestách dávat na mladšího bráchu pozor a začali trénovat věci, jako jak dát Nickovi dávku insulinu, nebo jak mu změřit hladinu cukru v krvi, protože oni, ne jejich mamka, s ním budou cestovat.
Nyní už se Nick naučil zvládat jeho cukrovku. "Vždycky má u sebe jablečnej džus, na scéně a v zákulisí mívá ovocné svačiny", řekla Denise.
Denise Jonas, mom to famed Jonas Brothers, recently sat down with USA Weekend to talk about Nick's diabetes diagnosis.
The famous mom shared with the weekend magazine about Nick's mannerisms before he was diagnosed. She said, "He was listless and irritable. I chalked it up to puberty. But I was really alarmed at his weight loss. I remember him buying this pair of acid-washed girl jeans, and they were falling off him. He lost 15 pounds in two weeks."
After Nick's diagnosis of Type 1 Diabetes, big bros Joe and Kevin looked after their lil bro on the road and were trained to do things like give Nick insulin shots or test his blood sugar, because they, not mom, would travel with him.
Today, Nick has learned how to manage his diabetes. "He always has apple juice next to him on stage and backstage he has fruit snacks," Denise shared.
Check out the new Diabetes PSA that the JoBros and mom Denise will unveil nationally Monday!

Kup si 3D CD!

28. února 2009 v 8:56 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Články, Interview
The Jonas Brothers made a surprise call in to Radio Disney's Ernie D this afternoon from the set of their upcoming Disney Channel series, JONAS, to talk about their new flick.
The musical trio - Nick, Joe, and Kevin - dished on the 3D Concert Experience and urged everyone to go buy the soundtrack CD.
Kevin shared, "There's so much involved with this that we're so excited for people to hear it. If you were ever at a concert, you'll be able to sit in your car and feel like you're back there and in your seats. You'll feel the crowd going - it's really awesome."
The JoBros will be appearing on Good Morning America Weekend Edition TOMORROW, Saturday, February 28 to kick off their surprise theater invasion. Be sure to tune in!

No takže dneska jsou "zase'' v Good morning America se těším na fotečký!! x) Potom se sem přidám..nechtěli by taky udělat good morning czech republick and bye bye America??

Opening weekend is here!

28. února 2009 v 8:44 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Vzkazy
ŘÍKÁM SI PROČ JÍ TO NESPLNIT??x)
Hey everyone!

Opening weekend starts tonight...We can't wait for everyone to see our new movie, Jonas Brothers The 3D Concert Experience...but what we are even more excited about is getting to watch our new movie WITH YOU!

You never know where we will show up...so make sure you have your tickets, we heard they are selling out fast! You guys are awesome!!!

Don't forget, if you upload a photo of you and your friends going to see our new movie on jonasphotomosaic.com, you will have a chance to be one of ten fans selected to receive a special poster, signed by us, made up of all your photos!

Thanks for your support this weekend. We think it's going to be the biggest fan event ever!


THIS IS THE WEEKEND!

28. února 2009 v 8:42 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Vzkazy

Carol včera řekla, že jí baví překládat tak tady mám něco pro ní!x)
Hey everyone!


Opening weekend is here...We can't wait for everyone to see our new movie, Jonas Brothers The 3D Concert Experience...but what we are even more excited about is getting to watch our new movie WITH YOU!
You never know where we will show up...so make sure you have your tickets, we heard they are selling out fast! You guys are awesome!!!
Don't forget, if you upload a photo of you and your friends going to see our new movie on jonasphotomosaic.com, you will have a chance to be one of ten fans selected to receive a special poster, signed by us, made up of all your photos!
Thanks for your support this weekend. We think it's going to be the biggest fan event ever!
Please don't forget to check out the soundtrack to our movie. It features our new song, Love is on its Way, plus live performances from Taylor Swift and Demi Lovato.
Thanks for helping us live our dream...
JB Kevin, Joe and Nick

Překláád:
Otevírací víkend je tady...Už se nemůžeme dočkat až všichni uvidí náš nový film, Jonas Brothers The 3D Concert Experience...ale z čeho jsme ještě víc rozrušení je, že se chystáme sledovat náš nový film S VÁMI!
Nikdy nevíte, kde se objevíme, tak se ujistěte, že budete mít lístky, slyšeli jsme, že se hrozně rychle vyprodali! Jste skvělí!
Nezapomeňte, když dáte na jonasphotomosaic.com fotku sebe a svých kamarádů, jak jdete na náš nový film, budete mít šanci stát se jedním z 10 vybraných fanoušků, kteří dostanou speciální, námi podepsaný plakát, vytvořený ze všech vašich fotek.
Děkujeme za vaši podporu tento víkend. Myslíme si, že to bude největší fanouškovská událost jaká kdy byla! Prosím nezapomeňte se mrknout na soundtrack k našemu v filmu. Obsahuje náš nový song Love is On Its Way, a živé vystoupení s Taylor Swift a Demi Lovato.
Děkujeme, že nám pomáháte žít náš sen...
JB Kevin, Joe a Nick..

(Carol)


Jůůůů!!!!♥♥♥

28. února 2009 v 8:29 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Kevin Jonas
Jak si přidrží jemně její hlavu jen tak aby jí lehle políbil!!!Tohle je..no nemám slov.
Tohle je krásné!!!♥♥♥

Taky vám přijde tak procítěný??? xD Upe moc moc, no ať jim to vydrží!!
Od našeho milováného teřtího eSBééé jsem našla další fotečky Kevina a daniele panejo jim to tak hrozne moc sluší!!

SRAZ!!!!!!

28. února 2009 v 8:24 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  News
Ahojky! Nazepomeňte že dneska je sraz fanoušku Jonas Brothers!!
My s holkama jedeme sice máme komplikovanou cestu, ale nic nás nezastaví!! tak ještě pro ty, co nevědí!! Větší info je ve složce Info a je to dnes:
V 14:00 HODIN POD KONÍKEM NA VÁCLAVÁKU!!!
Bude totiž další mejdan roku z Václáváku!!!x)

JONAS BROTHERS - SURPRISE THEATRE INVASION ANNOUNCEMENT

27. února 2009 v 20:28 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  Různé
Jsem rádaa, že jsme odběratelem vidíí od Joooonas Brothers channel protože jinak bych nemohla zkontrolovat tolik americkej stránek, na kterých denně přibívají nové článkyx)

Jonas Brothers: FIRST Surprise Appearance!

27. února 2009 v 20:25 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  Koncerty/Vystoupení
Asi si s Carol domluvím něco... já budu nacházet a ona překládat?? Mně to nějak nejde...ale možná jde, ale jsem děnsě líná....x) no jo no... tak Kájinko??x)The Jonas Brothers šokovali minulou noc (26. února) své fanoušky, když se objevili na své první invazi po kinech- El Capitan Theatre in Los Angels (stejné místo kde měli premiéru)!
Hudební trio - Nick, Kevin a Joe se objevili na přesouvacím pódiu a předvedli 3 z jejich největších hitů- S.O.S., Burnin' Up a Love Bug.
JoBros napsali na jejich MySpace o jejich překvapení, "Minulou noc jsme začali naši invazi po kinech když jsme se zastavili na půlnočním promítání v El capitan Theatre. Bylo to vážně super příjít tam a všechny překvapit. To místo celé žilo, předtím než jsme vešli abychom všechny viděli. Zpívali a smáli se. Když jsme vešli, byli fanoušci skvělý! Nebudeme na nic čekat a pojedeme všude dokola abychom viděli co nejvíc kin co půjde za tenhle víkend.
Přidala Jonasfanns>nick*Baruška a přeložila Carol x)

Joe Jonas & Camilla Belle: Panthera Pair

27. února 2009 v 16:32 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Články, Interview


Takže tady máte překlad...asi nebude uplně přesnej...ale snažila jsem se..:-)


Camilla Belle se tak moc věnuje své nové práci, jako hvězdná mluvčí pro H.E.L.P., organizace, která se zabývá snahou zlepšit život dětí v Malawi, že dala svému příteli Joe Jonasovi náhrdelník, jako výtěžek pro organizaci.
Temperamentní duo sportovní náhrdelník (Joe) a prstýnek (Camilla) z kolekce Panthera.
Camilla je nová hvězdná mluvčí za H.E.L.P. Všechen výtěžek z prodejů Joeova náhrdelníku a Camillina prstýnku bude vjenován organizaci.
Carol

Get of my baboo

26. února 2009 v 21:21 | Carol |  JoBros ZA i PŘED kamerou
jako kluci ... vy ste blázni..těch novej hlášek tam...Get of my bamboo...ach jo JOE!!...nebo Have you ever lied to me?..Of course!...I haven't!..Are you lieing right now?..Noo...hej jako u toho se s Baruškou řežem upe nejvíc...jo možná špatná zpráva pro lidi z MySpace ... jestli si Kevin nedělá srandu tak teď asi hodně lidí zklamu..v tomhle videu říká..že pokud si někdo z MySpace myslí že mluví s Nickem Joem nebo Kevin..tak to tak neni..páč oni prej maj profil jenom jako skupina, protože oni jsou skupina...tak nevím..ale si je to pravda když to říká..co si o tom mylsíte ..Pls nechte komenty¨:-)

P.S.: promiň Barů...


Kevin s Daniel a Joe s Camille

26. února 2009 v 20:50 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Jonas BrothersKevin Jonas and girlfriend Danielle Deleasa (along with Texas Teacup Daisy) stick close together outside a small cafe in West Hollywood on Wednesday afternoon (February 25).
Joe Jonas and his girlfriend Camilla Belle also got the chance to hang out in Santa Monica yesterday afternoon. While Joe posed with a few fans, Camilla patiently waited for him in his new Mercedes SUV.

The foursome all hooked up at the House of Blues to celebrate the premiere of the JoBros flick, Jonas Brothers: 3D Concert Experience on late Tuesday night.SNL od Ellen Mathews

26. února 2009 v 20:32 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Photoshooty
Mně se tak strašně tyhle fotky líbí!!!x)♥♥♥

Premiéra 3D kocertu-AFTERPARTY!!!

26. února 2009 v 20:27 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Akce
Hmm pěkný...SNL-scénka 2

26. února 2009 v 20:21 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Show
Tohle je prostě naprosto nejlepší!!!!x)))


SNL-scénka 1

26. února 2009 v 20:18 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Show
WITH ALEC BALDVIN x)


SNL-vystoupení

26. února 2009 v 20:15 | Jonasfanns>Nick*Baruška
Řekla jsme si, že přidám ještě nějaké další fotky, když už jsem se konečně(díky mému♥Esbéčku ♥ načila odelovat věco do celého článku, tak tady to je:x)


Krásnej shoooootíííík!!!!

26. února 2009 v 18:46 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Photoshooty
Nevíte ani jakou práci dá uložit všechny fotky, roztřídit je a potom sem nahrát x)

Zac Efron & Jonas Brothers: Kids’ Choice Awards Presenters

26. února 2009 v 8:00 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Články, Interview
Zac Efron will join the Jonas Brothers on stage next month at Nickelodeon's Kids' Choice Awards, People confirms.
The JoBros will take the stage to perform during the award ceremony and have big hopes of being slimed! Kevin, 21, shared with People, "We were almost slimed just by getting hugged by [last year's host] Jack Black. Maybe it's our year. We'll have to see."
Zac, also 21, has been tapped to present an award along with fellow Oscar performer Hugh Jackman, Reese Witherspoon, Robert Pattinson, and Nick's Miranda Cosgrove, Keke Palmer and Nat Wolff. Dwayne "The Rock" Johnson will be hosting this year's event.
p.s.:proč je zac tak ulízlej??:-O

Srýýý...

25. února 2009 v 21:07 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Vzkazy pro vás!
Ahojky já vím, že jsme slíbila, že sem přiám nový vzkaz od Jonasků, ale naštvalo mně dneska děsně moc lidí, takže jen asi v aj nebo vůbec a zítra s překlademxD
Jinak carolko, promiň ty fotečky sem dát nestíhám jo to taky fotky nafocený můj oblepený pokojík xD a cd The Jonas Brothers>3D concert experinece(řeknu vám, že ten chlap v tom obchodě si mě obědnala to CD obědnal spešl pro mě xDjupí!!!xD) jinak fotečky josu uchvátnéxD Tak zítra mám vás ráda!!!!Papapá*****

p.s.:Nevíte kdy se má oznámit to tour??

John Mayer Catches Jonas Brothers’ Love Bug

25. února 2009 v 21:00 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Články, Interview
While millions of fans get starstruck by The Jonas Brothers, they get starstruck too!
The musical trio - Nick, Joe and Kevin - admit to In Touch that they've gotten starstuck over fellow artist, John Mayer before.
Kevin shared, "I had a moment about five years ago when we were at a meeting and John Mayer walked in. He was one of the reasons I started to learn to play guitar. When he walked into the room, I was too stunned to go up and meet him. After that, I thought to myself, 'I'm never going to let that happen again.' We got to meet him later and he complimented us. He sang [our song] 'Love Bug' to us, which was a dream come true. It was really cool!"

The Jonas Brothers:3D concert Experinece preméra 2

25. února 2009 v 15:47 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Akce
Tkaže no tady josu fotečky 1( Demi bych vůbec nepoznala xD 2)klukům to sekne sekne s ješt jednou sekne 3) teda Frankie asi budeš po bráškách xD(nevím jak ale to je jednoxD)
4)hmm chtěla jsem ještě neco ale to bylo před hodinkou a ted jsi na to už asi nevzpomenuxD
ZDÁ SE MI TO, NEBO TAM NENÍ TAYLOR??????OOOO
Tady to máte:
The Jonas Brothers:3D concert Experinece preméra 1

25. února 2009 v 15:04 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Různé
Konečně se dočkalixD Byla hvězdná preméra a pozítří bude pro normální lidi, tady máte nějaká videa ještě přišel dneska na mialík další vzkaz tak ho "snad" přeložím a dáme sem!xDJako vždy skvělý fešaci!! Co dodat?xD

SOUNDTRACK V KLADNĚ!!!xD

24. února 2009 v 21:01 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  News
Ahojky!! Tak asi ještě jedna zprávička a to z dneška ta nej nej nej!! Co je dnes za den? A co dnes vychází?? SOUNDTRACK!! Vůbec jsem nemyslela, že by mohl být tady u nás na Kladně ale je!! Dneska jsem šlá s Carol kolem cd a jen tak pojd jukneme se a já: Hmm tady ho asi nemají. a Caro-ach ach mají xD Byla to bomba takže pokud je tady někdo z Kladna( nóóó tééda pochybuji) ale mají ho v těch cd nad Frankem xD a stojí 429kč já si ho ěžím zítra koupit!!! Mějte se!! a Pls připomínam hlasujte pro nás v sonb,děkujeme xD!!!xD Máme vás moc moc rádi!!
Vaše adminky!!♥

Nick na oslavě narozenin

24. února 2009 v 20:45 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Nick Jonas
Tak Nickouš byl s Mayou na oslavě narozenin jejich kamarádky xD
Tady jsoooou fotečky:


Jonas Brothers: Surprise Theater Invasion!

24. února 2009 v 20:39 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Koncerty/Vystoupení
The Jonas Brothers will embark on a SURPRISE THEATER INVASION tour over the opening weekend of their new film, Jonas Brothers: The 3D Concert Experience - a cross-country, multi-city trip to surprise their fans in theaters nationwide.
Starting THIS Friday (February 27), the JoBros just may be appearing in a theater near you!!!!!
"We can't give too many details as to what cities or how many cities we'll be going to," Nick says. "What we can tell you is it will be a coast-to-coast tour and it's really all about our fans, and being able to experience this with them."


omluvám se ale nemám dnseka už čas takže TADYxD jsou všechny úžasné fotky xDUrčitě se jukněte xD

The Jonas Brothers: MTV Experience

24. února 2009 v 20:34 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  TV/Show
The Jonas Brothers took over NYC's Rainbow Room early last week to find the biggest JB fan and MTV Buzzworthy was there throughout the entire taping!
The musical trio - Nick, Joe and Kevin - along with Afternoons with MTV hostess Adrienne Bailon got to watch several teams of BFFs battle it out for the coveted spot of their #1 fan.

Ahojda nebaví mne to moc překládat nebo spíše nemám moc náladku takže tady to máte a poperte se s ním xDNavždy spolu X.

24. února 2009 v 19:18 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Navždy spolu
Tramtaramdá!!! takže poslední dílek FF já no doufám, že se bude líbit a kdyby ne tak já jsem s ním celkem spokojenáxD necte komentíky pls!!! A děkuji, že čtete!! xDTohle bylo to největší co se v mém životě stalo.
Prošla jsem si vše co bych si projít měla, tak na co ještě čekám?
UŽ JSI SE ROZHODLA?

Jakou cenu měl ten život bez Nicka? Jakou? Žádnou?!Byl prázdný,bez něj jsem nemohla a ani nechtěla být šťastná, on byl vším co jsem mohla od života žádat.
Rozmyslela.Jen jsem pomyslela na odpověď a hlas byl v mé hlavě znova.
OPRAVDU? JAK LÁKAVÝ JE NOVÝ ZAČÁTEK?
Nový začátek láká někoho, kdo má pro koho žít ale já?
DOBŘE
Bylo mi líto, Joeho a Kevina až mě najdou ležet v krvi na zemi, ale oni jsou silný, oni všechno dokážou a za pár let se s nimi na podium postaví Frankie.
Jak to že, jsme viděla najednou budoucnost tak jasně?
A potom mi to došlo, byla jsem mrtvá.Dívala jsem se na svoje tělo, očima někoho jiného.
JE TO TVOJE ROZHODNUTÍ
Ano já vím, nelituji toho, ale takhle to vypadá po smrti?Kolem mě bylo jakoby jen světlo.
Zářivé oslňující světlo.
Po chvilce se mi začali rýsovat obrysy a já konečně spatřila, to proč jsem tohle udělala.
Stál tam Nick vypadal jako anděl.
Jeho rty byly stočené do úsměvu a šeptali ta dvě nejkrásnější slova:

…………NAVŽDY SPOLU………..

Diplomek pro měxD

23. února 2009 v 20:41 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Diplomky
Od našeho eSBénka♥ jsem dostala diplomek za bleskovku xD mO děkuji xD

Joe s Camille na obědě!!!

23. února 2009 v 19:14 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Různé
ÁÁÁ to je paráádní!!!!! xD Já jim to tak hrozně moc přeju!!Přášerně!!! Teda ale lituji je, tolik paparazi kolem sebe no obdivuji vás!! Ale není to užasné?? xD
A co to má Joe za autíčko? Počkat já jsem nějak nepostřehl on už má řidičák?xD
Fotečky:
Pánii to s evyplatí umět aj xD

Který z JobRos je tvůj ideální manžel?? xD

23. února 2009 v 18:57 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Testy
Tak kdo má koho?? Já mám Nicka xD Lalalala xD- Carol:Jupííííí, mě taky vyšel Nick..:-D....super test doporučuju:-)
MRS. NICK JONAS
You'll be walking down the aisle with Nick, the youngest of the JoBros (not counting Frankie, of course!) Get ready to move into the White House. Nick says he wants to be President one day, and who would vote against that face?!

Test si můžete udělat:TADY xD

Change for the children foundation

23. února 2009 v 13:35 | Jonasfannx>Nick*Baruška |  Jonas Brothers
Tak tady je ikonka Nickový charoity: Chance for children xD Móóóc krásné!!! xD
Ty křidýlka!! xD

Brefkeast break

23. února 2009 v 9:59 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  JoBros ZA i PŘED kamerou
No tohle videjko je už starý, ale nějka jsem ho sem zapoměla přidatxD
Co je na něm úžasné? jak si kevča natahuje kudrdlinky, jak šlápne po nickovi, jak Nick vezme Joeho po hlavě polštářem, jak Nick zvýská a jak se Frankie snaží jet s nima... co ještě dodat??? xD
Jinak tohle je 100 článek za tnhle měsic o tmohle se mi prostě ani nesnilo, když jsme zakládala tenhle blog ta navštěvnost ty komentáře a tolik článků?? nejvíc děkuju vám!!xD

Moje záchrana...živelná pohroma...5.

22. února 2009 v 22:56 | Kajick*LJB4E..adminka a neljlepší kamarádka adminky zblázněné do Mr.Presidenta..V JEDNOM!!:-D |  Moje záchrana...živelná pohroma!!!Ahojky…jsem tu s dalším dílem..prosím nechte komenty..abych věděla jestlise vám to líbí:-D


KLÁRA

Přímo přede mnou stál Joe Jonas! A vedle něj ještě někdo, kterýmu jsem jak jistě pochopíte nevěnovala moc pozornosti. Byl to opravdu Joe ze skupiny Jonas Brothers!

Po chvíli co jsem jen tak zasněně hltala pohledem Joa mi došlo, že vypadam asi celkem divně, proto jsem se dala rychle do kupy: "Dobrý den, co potřebujete?" - "Dobrý den, já jsem manažer kapely Jonas Brothers, a tohle je můj syn Joe!" - "To já samozřejmě vím.":-) Všimla jsem si, že u brány stojí limuzína a v okýnku jsem uviděla překrásný hlavy Nicka a Kevina, kterým se asi nechtělo vylejzat z auta. "No a jak vám ted můžu pomoct?" - "No moji synové si tu chtějí koupit vilu, aby měli nějaké místo, kde je nebude nikdo otravovat." Měla jsem velké problémy soustředit se na to co pan Jonas říká, protože celá moje mysl byla zaměřená na krásu Joa, Nicka a Kevina. "Oh aha, a vy jste se už nějak dohadovali s předchozím správcem? Já jsem totiž teď dorazila, a nemám vůbec tušení, jaké vily tu jsou volné." - "Ne, dnes jsme přijeli a s nikým jsme dosud nemluvili." Najednou jsem si všimla, že na mě Joe nějak divně civí. "Děje se něco?", zeptám se ho. Najednou jako kdyby se probral. "Ne, ne! Já jen že jsem čekal, že správce bude trochu víc chlap." - "Aha, tak to se moc omluvám.", řekla jsem trochu jízlivě. Když mu došlo jak to vyznělo, hned vyhrkl. "ale já to nemyslel dobře, totiž je supr, že správce není nějkej tlustej a neoholenej chlap, ale tak krásná holka." Tak to mě dostal. Gentleman za každě situace. Asi určitě jsem zrudla,jak rak. Byl tak skvělej. "No tak jak to zařídíme?", zeptal se netrpělivě pan Jonas, který si zřejmě vůbec neuvědomoval, že mi tim kazí nejlepší chvíli života. Joe Jonas o mně řekl, že jsem krásná. Pane bože! "No tak co kdybychom pozvali tady…hmmmm… "Kláru!", dodala jsem pohotově….. "Co kdybychom pozvali Kláru dneska na večeři. Ona by se do tý doby rozkoukala a večer by nám řekla, kam se můžeme nastěhovat.", navrhl Joe. "Ne to nepůjde Joe, já už musim být za 2 hodiny na letišti." - "No to nevadí, my to s Kevinem a Nickem zvládnem, už nejsme malý." Pan Jonas ještě chvilku váhal, ale pak souhlasil. "Takže fajn, co by jsi řeklave 20:00 Kláro? My bychom tě vyzvedli." Tomu jeho úsměvu prostě nešlo odolat. (ne že bych se o to nějak snažila). "Tak dobře. Připravím vám zatím výběr vil." - "Ok to bude super, tak zatím.", rozloučil se Joe. "Ahoj..hmm…Joe! a nashledanou pane Jonasi!" - "Nashledanou."

No takže to znamená, že si asi během deseti minut tykam s Joem Jonasem a Brucem Willisem. Celá nadšená vlítnu do kuchyně za Kristin a všechno jí převyprávím. Je vážně v pohodě. Sice mi řekla, že Jonas Brothers nějak extra nemusí, ale snažila se to co nejvíc skrejt, aby mi nezkazila náladu. Asi po 10 minutách uklidňování přiběhl Tren a v tlamě nesl nějaké desky. Vypadalo to, že je asi právě převzal od pošťačky. "Ukaž dej to sem", řekla jsme Trenovi a pohladila ho. Byly to prospekty co poslal Ben. Bylo tam všechno krásně přehledně srovnaný, takže jsem měla přehled vil pro JB hotový. Teď přišla ta nejlepší chvíle, která nastane před každou důležitou schůzkou. Příprava!

V jedné z koupelen jsem našla výřivku. Tak jsem do ní vlezla. Asi po hodině cachtání ve vodě a zpívání oblýbenejch songů….samozřejmě od JB…(a pozor, konečně taky jednou bez Trena) jsem vylezla. Bylo 17:00. Takže jsme měla ještě celekm dost času. Po holení, mytí vlasů, fénování, žehlení, lakování a líčení nastala nejtěžší fáze….výběr šatů. K tomu jsem už musela zavolat Kristin. Předvedla jsme jí pár svých nejlepších modelů a nakonec zvítězily přiléhavý červený šaty ke kolenům bez ramínek. Na to jsem ještě oblíkla lehký černý sáčko a svoje oblíbený lodičky. "Vypadáš skvěle", řekla Kristin nakonec už v 19:45, a vypadalo to, že to myslí upřímně. Poděkovala jsem jí za pomoc a sešla dolů. Sbalila jsem si různý nezbytný věci jako mobil, řidičák, pas..atd. a k tomu samozřejmě prospekty.

Vyšla jsem z domu a spatřila jsem všechny 3 Jonase. Vypadali perfektně! Vždycky se mi líbil jejich styl oblíkání. Vypadalo to, že pojedeme někam do nóbl restaurace, protože měli saka. Ještě že jsem si vzala šaty. "Ahoj, Kláro!", řekl Joe. Páni on si dokonce pamatuje moje jméno. "Ahoj Joe!" - "Tohle jsou moji bratři Nick a Kevin." - "Ahoj", pozdravili skoro jednohlasně. "ahoj, já jsme Klára!" - "Jo my víme, Joe o tobě vyprávěl. Sice nám říkal, že jsi hezká, ale že až tak…moc ti to sluší!", řekl s úsměvem Nick. "Jéé, děkuju", řekla jsem celá rudá. Líbím se jim. Ale třeba to bylo jen ze slušnosti. Ale klidně si můžu dál nalhávat, že se jim líbím. Je to celekm příjemný :-). Joe a Nick mi každý z jedné strany nabídli rámě. Kevin nasadil trochu ukřivděnej výraz a zamumlal. "Jako vždcky." - "Ale no tak Kevine, nestěžuj si a otevři přece dámě dveře", řekl provokativně, ale vysmátě Joe. To je super, jsou to takový gentlemani.

V AUTĚ


Joe: "No Kláro a máš nějakou rodinu?" - "Ne, mám jenom psa Trena. Nikoho jiného." - "Aha! Třeba budou kamarádi s našim Elvisem." Protože nastala trapná chvíle ticha, vytáhla jsem prospekty. "No, myslela jsem, že bych vám třeba ukázala ty prospekty." Usadili se vedle mě a čekali s čím přijdu. "No, takže máme tady momentálně 5 volných vybavených vil." Každému jsem dala složku, ve které byly fotky všech 5 vil a k nim informace. Nechala jsem je, aby si je mohli prohlédnout. Joe: "Tak co myslíte kluci?" Nick: "No takhle je docela těžký vybrat, asi bych to musel vidět na živo." Kevin: "Jo to jo, co myslíš Kláro? Mohla by jsi nám je třeba zítra ukázat?" Všichni tři se na mě otočili a čekali co ze mě vypadne. " Jo jasně. Joa tady je moje vizitka, takže kdyby jste kdykoliv cokoliv potřebovali tak stačí cinknout." Začali si zapisovat moje číslo do svejch i-Phonů a já čekala. V tom auto zastavilo a někdo otevřel dveře. Nečekejte nic závratnýho, byl to řidič. Když jsme všichni vystoupili, vešli jsme do nějaké moc luxsusní restaurace. Okamžitě k nám přišel číšník a usadil nás ke stolu pro čtyři. Seděla jsme vedle Joa. Joe: "Tak co Kevine, dáš si dneska zase šneky?


Kevin: "Hahaha moc vtipný Joe."


Joe i Nick se začali smát. já na ně jen vykuleně koukala. Joe: "Totiž, abys to pochopila, když jsme byli minule v restauraci dal si Kevin francouzský šnek. Což nikdy nepochopim, protože mi to přijde nechutný. No, ale to je jedno. Pár jich v pohodě snědl, jenže pak narazil na jeden, kterej se obvzlášť smekal a on mu vystřelil přes celou restauraci. Z toho jsme měli výtlem, ale pak jsme zjistili, že trefil přímo ředitele televize MTV. To už tak vtipný nebylo. Udělala se mu pořádná boule, viď Keve?" Kevin: "Nechápu, že ti to pořád přijde tak vtipný a každýmu to vyprávíš." Hned na to se začali zase smát (a tentokrát i Kev), já jsme se samozřejmě smála taky. Celej večer se pak vyvíjel skvěle. Celou dobu jsme se smáli. Kluci mi vyprávěli různý historky z vystoupení a s fanynkama. Po večeři jsme jeli domů. "No a kde budete dneska spát?" Joe: "No jo sakra, na to jsme vůbec nepomysleli." - "No jestli chcete, tak můžete spát u mě ve vile, mám tam 5 ložnic. Přesně se atm vejdem." Kevin: "Ok, to by bylo super." - "Tak fajn."

Když jsme dorazili domů bylo 23:00. "Ahoj Kristin", pozdravila jsme jí. Koukala na telku. "Hale kluci dneska nemaj kde spát, tak jsme jim nabídla, aby spali u nás. Neva?" - "Ne vůbec!", řekla, ale vyznělo to trochu ironicky. Přešla jsme to bez povšimnutí. "Tak co kluci, chcete ještě něco dělat?" Kevin: Nene, mi musíme totiž zejtra brzo ráno jet ještě na naše poslední vystoupení před dovolenou. Takže by jsme měli jít spát." Nick: "Hele, nechtěla by si jet s náma?" - "To bych moc ráda Nicku, ale neměla bych se spíš připravit, abych vám mohla předvést ty vily? Joe: "Ne pojeď s náma, alespoň bude větší sranda. Nám na tom zas tolik nezáleží, vybereme si podle toho jak vypadaj." Nakonec jsme se teda dohodli, že s nimi pojedu. A až se vrátíme pojedeme se kouknout na ty vily. Rozloučili jsme se a šli spát. Kluci jsou fakt supr.

JOE


Ležel jsem už v posteli a jen tak přemýšlel. Ta Klára je fakt super. Byl to skvělej večer. asi o ní začnu usilovat.

NICK


Když jsme se vrátili přemluvil jsme Kláru, aby s námi jela zítra na vystoupení. Je vážně skvělá. Je hezká, chytrá a vtipná. Problém je, že Joe o ní má očividně velkej zájem, i když ona si toho asi vůbec nevšimla, já jsem to hned poznal. Celej večer jí pozoroval, a snažil se jí co nejvíc zalíbit. No uvidím jak se to bude vyvíjet.


'Jonas Brothers' Moviefone Interview Unscripted Complete Interview

22. února 2009 v 21:15 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  TV/Show
Paráda xD

JONAS BROTHERS HOST RADIO DISNEY 2/21/2009

22. února 2009 v 21:15 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  TV/Show
Tohle nemá chybu!!xD

Ty se mají co?♥

22. února 2009 v 17:04 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  JoBros ZA i PŘED kamerou
Já nemůžu, jak jenom překvapivě koukají, kdo, že jim to přiel dát kafe!!!! Hustý!!!!Pro tohle miluju JONAS BROTHERS!!!!♥♥♥

Softball with a friends

22. února 2009 v 15:49 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Akce

Takže Jonas Brothers trávili včerejší odpoledne po Live chatu hraním softballu se svými přáteli, teda já něvím, nevíte někdo kdo je ta holka na těch fotkách?? xDA musím konsatovat, že je roztomilé jak Kevin drží DaisyxD a Elvise xD Sakra nevyrostl ten pes zase? xD
Panebože já asi umírám, no kdo ne při pohledu na Nicka??? Ty svaly?? Na rukou, ty lýtkaxD ÁÁÁ♥
(nezdá se vám,že trochu zmužněl?? xDtý jo chci ho videt ve 20-tixD)

můžete si všimnout že Kevin má na sobe stejné oblečení jako na live chatu a že jim to všem sekne co? mne přijde uplne super jak vytáhnou pejsky, ale kde mají Daniel a Camilu?? xD

Soundtrack ke stáhnutí!!

22. února 2009 v 13:49 | JOnasfanns>nick*Baruška |  News
Ahojky! Na jednom blogu jsem našla odkazy na stáhnutí Sondtracku ke 3D kocertu Xd Odkaz na blog je dole a doporučuji i přečíst všechny FF co tam jsou protože jsou naprosto nejlepší!!!xD
01. Jonas Brothers - That's Just The Way We Roll 4:06
02.Jonas Brothers -Hold on 2:47
03. Jonas Brothers - Be Good 4:15
04. Jonas Brothers - Video Girl 3:03
05. Demi Lovato & Jonas Brothers - This Is Me 3:22
06. Jonas Brothers - Hello Beautiful 3:14( OMJ tuhle písničku miluju!!!)
07. Jonas Brothers - Pushin' Me Away 3:39(A tahle nemá tyky chubuxD)
08. Taylor Swift & Jonas Brothers - Should've Said No 4:14
09. Jonas Brothers - I'm Gonna Getcha Good (Not Featured In Film) 4:01
10. Jonas Brothers - S.O.S. 2:30
11. Jonas Brothers - Burnin' Up 5:43
12. Jonas Brothers - Tonight 3:31
13. Jonas Brothers - Live To Party 3:08
14. Jonas Brothers - Love Is On Its Way(Řeknu vám, že z téhle jsem naprosto unešená!!!!)

Celé CD můžete stáhnout:TADY xD
A potom jednotlivé písničky:

Já osobně mám trochu problémy se stáhnutím nějak mi to nejde..snad se to podaří vám Xd


Jakou písničku si zpíváte ve sprše?

21. února 2009 v 3:01 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  TV/Show
Jedna fanynka se zeptala jakoi písničku so kluci zpívají ve sprše xD
Joe:Marvin Gaye a Tammi Terrell's "Ain't No Mountain High Enough," Kevin a Nick začali taky potom zpívat-
Rick Astley's "Never Gonna Give You Up."
Podívejte se:TADY xD

The MTV Jonas Brothers Experience

20. února 2009 v 22:40 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  News
Tak to je jasné z obrázkune? Prostě v pondělí na MTV u nich v 6 večer a u nás o 6 hodin dál xD tak se koukejte xD je to neco s koncerterm já doufám, že to naladím xD


Jonas Brothers + Fans = Mutual Love

20. února 2009 v 16:57 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Různé

Jonas Brothers překvapili pózou na podiu v dalším pohledu do The Jonas Brothers:3D Concert Experience.

Kevin sdělil:Fanoušci probudili z pár dopisů tenhle film k životu!

Joe dodal:Naši fanoušci jsou úžasný!(čte dopis)''Spali jsme 72 hodin na dešti, aby jsme se s vámi setkali!!!'' To je tak bláznivé!

A Nick řekl:Tomu se říka vzájemná láska mezi námi a fanoušky.My opravdu všechno oceníme!
Je to celkem dost blbej překlad, ale říkám si alespoň něco xD Potom tam taky byli videa...jedno z youtube to je tady:

Mluví se na něm o tom, že něco se ptá ta holka, že budou ve filmu BEZ KOŠILE xD potom je tam tak trochu řev xDa nejde mi to moc přeložit uvidíme večer!přijede CarolxDJo jináč tam byli i další dvě videa, ale ty sem nejdou takže je najdete:TADY xD (mně osobně se líbí začátek toho prvního!!ale i to PMA je super!!xD)Nesnáším reklamy!!!

20. února 2009 v 15:01 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Vzkazy pro vás!
Nesnáším reklamy na záhlaví!!!! To je děs totálně to posune celej desing a obrázky to rozpůli a ještě k tmou to blbě vypadá!!!To je tak dementí!!!!!!

Navždy spolu IX.

19. února 2009 v 21:51 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Navždy spolu
No takže abych byla přesná tohle je před poslendí dílek a odpověd na vaše komenty: Jednu ff jsme už napsala(prázdniny) a píšu další (once upone a time) ale porstě jsem chtěla vyzkoušet, jeslti se bude líbit i něco odlišného, nenutím vás to číst, ale vaše názory by potěšily: Tady to je xD

P.O.H.Ř.E.B

Už zase!

Po Nickově smrti se ze mě stal robot. Dělala jsem všechno jako dříve, ale bez duše, mechanicky. Jeho smrt byla na předních stránkách novin po několik dní, všude kam jsem se podívala byl on!!Nejhorší na tom celé bylo, ten pocit!Ten pocit, že za všechno co se stalo můžu já.měl mě nechat skočit, tenkrát na mostě, neměl mi začít zpívat tu pitomou písničku!

P.O.H. Ř.E.B
Podle mě, pohřeb Nicka byl ještě strašnější, než rodičů s našima truchlili lidi z jejich okolí. S Nickem truchlil celý svět.jak krásně se píšou titulky jako:OBĚT LÁSKY!SMRT V NÁRUČÍ!A spousty dalších…Snadno…Snad..tyhle slova už i lezou krkem!

Byl po týden po tom hrozném dni, kdy mi nevratně došlo, že ty už se mi…NIKDY…NIKDY….nevrátíš.
Ležela jsem na tvém hrobu, to bylo místo, kde jsem trávila celý svůj čas, místo které jsem opouštěla jen na noc a v tu chvíli mi to došlo.
Jak hluboký byl náš slib?
Udělala bych co by bylo v mých silách, abych ho dodržela.


Možná jsem od začátku života spěla jen a jen k tomuhle, ale komu na tom už teď záleželo?

Mně ne…mně určitě ne…..

New desing

19. února 2009 v 19:57 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Vzkazy pro vás!
Takže je nu nový a dalo by se říci první desing!! Máme ho od jedné úplně skvělé holčinky!!Mrs.Swing a moc děkujeme!!!!Tak co líbí?? Napište komenty!!!xD

Joe Jonas:Talk to the Hand

19. února 2009 v 19:13 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Koncerty/Vystoupení

Ahojky zlata!!! Jsem moc líná to dneska překládat tak jen, že mně se to móóóć líbí!!!A tady to je:
The JoBros updated their MySpace page today, announcing all the Midnight showings throughout the United States. They write, "We just have so much info to get to you. Hope you are all doing great today. We are sitting on the set of our TV show - JONAS. We are getting more and more excited each day. We cannot wait for you to see it. We also wanted to thank you for all of the encouraging comments. We have been working hard to get information out about the movie and it helps us so much to hear from you. You are the reason we love what we are doing. You always make it great!"
Joe, Nick and Kevin will premiere their movie NEXT Friday, February 27th.