Vaše FF k zveřejnění na našem blogu posílejte na jobros.bff@seznam.cz!Podívejte se na staré fotky, videa a rozhovory nebo si přečtětě některé z povídek v rubrice FF :-)
Vůbec jsem nechodím, ale nemám srdce tuhle stránku smazat.. :-) <3

Duben 2009

Facebook

30. dubna 2009 v 22:20 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  Články, Interview
Host: Jonas Brothers
Type: Music/Arts - Performance
Network: Global
Date: Thursday, May 7, 2009
Time: 5:00pm - 6:00pm ( devet až deset večer)
Location: FACEBOOK

Přidejte se na náš první LIVE FACEBOOK WEBCAST kde budeme hrát náš nový singl "PARANOID"poprvé pro naše fanoušky!!! Přijde pro speciální překvapení!

Behind the scenes photo 3

30. dubna 2009 v 22:12 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  J.O.N.A.S
Keva oblíbený ksichtík..!!
Vubec nevidím ty svaly ááááááááááááááááá

Out Playing Basketball 4/27

30. dubna 2009 v 22:06 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  Nick Jonas
Sakra sakra sakra..
holky z dneška jsem úplně vyřázená!!
Nick.. to je úžasný!!!
Jeho tělo..!!
A ON??!!

Still in love with you??!!

29. dubna 2009 v 20:55 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Naše úúžasné řečičky!!! ☺
Ok lidičky dneska toho moc nepřibylo, ale ono toho se dneska na netu moc neobjevilo, teď se letím učit, nějak jsem přišla že do hlavy mi to leze jen večer a nebo ráno, ale odpoledne rozhodně ne, ulítávám myšlenkama asi několik milionu km dál ale spíš jen do školy...


Behind the Scene photo with Nick

29. dubna 2009 v 20:05 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  J.O.N.A.S
Další fotečka, tentokrát Nick a Chelsea za scénou...
Vypadá to, na pěkně povedou scénku...

Nick is a Burger King

28. dubna 2009 v 21:40 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Nick Jonas


Nick Jonas si skočil na Burger King sendvič s tatínkem Paul Kevin Jonas Sr v Nashville na mezinárodním letišti v úterý ráno (28. dubna).(panejo to je tak pár hodin, řekla by jsem maximálně pet nebo čtyři a my už to máme na blogu??!! To je něco, aspon víme, kde tak zhruva vždycky jsoou!! xD)


16 letý hudebník byl údajně v oblasti pomoci kamarádce Jordan Pruitt na jejím připravované album.

JoBros napsal ve svých MySpace, že všichni byli na mini-dovolené před začátkem premiéry pro jejich nadcházející turné a CD. Napsali, "Dokončili jsme naše nové CD a TV show. Nyní máme tolik potřebné volno. Je úžasné zastavit a odpočinout si, ale nemůžeme přestat přemýšlet o tom, jak moc chceme zpívat a plnit naše nové skladby pro Vás v tomto roce. Příští týden bude premiéra našeho nového Disney Channel TV show, Jonas. Přejeme si, aby se vám všechno od nás líbilo. Pracovali jsme tvrdě.

Tak Joe je už asi dost velkej na to, aby jel do Australie sám(nebo utekl) a Nickísek zatím nemuže...se o něj bojí jo?? No tak je mu 16 že jo?? je to takový, že si moc neuvědomujete, kolik mu doopravdy je a kolik toho už dokázal co??

CLICK_CČ PRO FOTKY

Once upon a time 13.

28. dubna 2009 v 20:49 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Once upon a time

Ahojky lidičky!
Omlouvám se že na blog poslední dobou toho moc nepřibývá, ale mám toho moc a najednou nějak nestíhám, příští týden jedeme obe pryč, ale to jesště napišeme.. Tady už další dílek a jo no k tomu minulému...nechte se překvapit...všechno není vždy tak jak se může zdát a naopak!!!
>Opatrnost matka moudrosti.<
Baruška
Podle toho jak se všichni úžasně bavili, soudím, že to nemělo chybu, nevím přesně, kdy to skončilo. Byla jsem moc unavená, na to, abych to vydržela až do konce. Šla jsem spát, někdy kolem půlnoci. Mohli být dvě v noci, když utichla hudba.Nevím, za jak dlouho potom jsem vedle sebe měla konečně Nicka.Obmotala jsem paže kolem něho, a on zas kolem mě,nechtěla jsem ho už nikdy pustit.

Láska na první pohled 11.

28. dubna 2009 v 20:45 | Lucinka |  Láska na první pohled
Nick:

''Princezno.....hele mame tu mensi zadrhelik....
Jakej..??!????
''Adéla se rozešla s Kevinem a on je totálně na ocet........pomůžeš mi s nim trochu?
Joo.....to je samozdřejmost......ale jak???
''Nemohla by si promluvit s Adélou? proč atd........a vubec tak trochu ji přemluvit aby se k němu vrátila...mi si totiž jako bráchové hodně pomáháme....
Jj broučku..........ale nejdřív se jí zeptám proč potom podle situace.........je to chudák........o tvim bráchovi sem přitom četla...jak je velkej romantik.....
''Jo...to jo. Ale ze začátku vždycky je to trošku........pomalejší.....on je strašně ''stydlivej''(řeknu s Lusyn dvojhlasně)
No jo............tak jim pomůžeme ......
''Tak díky.....(dám jí pusu na tvář)
Nemáš..zač.......
''Ale mám...Kevin ji má asi opravdu rád.......protože takhlen vyváděl.......mno nikdy......i když ho Denielle nechala,sám pak uznal že můžou být jen kamarádi.........

Behind the Scene

28. dubna 2009 v 20:43 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  J.O.N.A.S
Tohle je teda úžasná fotka, ten Joeho obličej, je teda něco!! A Chelsea i ten další chlap to je bomba.. xD

Popstar! (Bulldozer) by Dan Hallman

28. dubna 2009 v 20:41 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Ostatní
Že bych si konečně přečetla i rozhovor s jejich kapelou a ne jen s kluky??
Mně to přijde divní, říkají, jak jsou JB, ale na plakáty se s nima, jako jiný skupiny nefotí..ale co.. xD

Nick´s latest blog

28. dubna 2009 v 20:36 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Vzkazy
Z.S.:TEDA TADY TI TO VLASTNĚ VŮBEC NESEKNE!!!
Hey everyone. I thought I would check in from my vacation, we were able to take a few days and relax before heading out on our world tour. Earlier in the month we put the finishing touches on our new CD! I am very proud of the work my brothers & I created. I can't wait for you to hear it.
A couple weeks ago we did a show at the Atlantis in the Bahamas. We go back there for another performance in early May as well. My family just loves it there. In Addition to going back to the Bahamas, the beginning of May has some great things scheduled. May 1st, be sure to check out my appearance on the TV show "The Doctors". It is a great segment about diabetes. Then on May 2nd our TV series JONAS debuts on the Disney Channel! It was a lot of fun filming that so we hope that you enjoy it. The rest of May I will be rehearsing for the upcoming world tour and then the first stop of the tour is in South America. We are going to some places that we have never seen before so we are really looking forward to it.
Bayer & I kicked off the NicksSimpleWins.com creativity contest this month and before I go I wanted to tell you that I am so impressed with the submissions we have received thus far. You all are truly a creative bunch of people and have so many different ways of expressing your talents. If you haven't seen it, make sure you go to NicksSimpleWins.com to check out all the great submissions and vote for your favorite! We are picking a different winner each month. If you haven't done so, be sure to enter and turn in your submission today. Keep up the good work.
My simple win this month? Managing my highs and lows so I only have to focus on making new music.
Make it a great day!
-Nick

Zase spolu?

27. dubna 2009 v 21:30 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Články, Interview
Miley Cyrus se chce oficiálně vrátit ke svému ex-příteli Nicku Jonasovi, to uvedl web New York Daily News. Ačkoliv randí s modelem spodního prádla Justinem Gastonem už 8 měsíců, tak zasvěcenec řekl, že Mileyno srdce náleží první lásce, Nickovi. A pro tyhle dva, kteří se rozešli v roce 2007, je stále víc nemožné zůstat odděleně.

Zdroj tvrdí: "Miley a Nick se k sobě chtějí vrátit. Protože spolupracují (na novém videu), tak jsou si navzájem skutečně blízko. Tráví spolu teď mnohem, mnohem víc času a jsou neustále na telefonu."

A když jdou pospolu teď, tak se k sobě chovají velmi něžně: "Miley byla nedávno v domě Jonasových, a dali si malou pusu na tvář. Nickovi rodiče mají pravidla, že když je v baráku holka, tak se tohle nesmí dít, ale je to od toho neodradilo."

Pár je velmi roztomilý, ale Miley má problémy s tím jak to říct Justinovi.
Dokonce brečí z toho v jaké je situaci. "Miley nemá tušení, jak to má říct Justinovi, že je konec, ale Nick stojí pevně při ní. Je dobrý kluk, který je s ní, a Miley se to chystá říct Justinovi velmi, velmi brzo. To pro něj bude obtížné."

Miley nedávno řekl Ryanovi Seacrestovi, "Já a Nick ... pořád se spolu bavíme a je jedním mým nejlepším přítelem. Skutečně se máme oba rádi a já jsem šťastná, že jsme mohli zůstat tak dobrými přáteli."


Giving is Good Medicine (Ledňáček) -5/1

27. dubna 2009 v 21:24 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Nick Jonas

Dát je dobrá lékařská - Od snížení Vaší stresu ke zvýšení váš imunitní systém, výzkum ukazuje, že je dobré dát lék a mohou pozitivně ovlivnit vaše zdraví. A Nick Jonas otevírá výhradně lékaři o jeho boji s cukrovkou.

p.s.:vubec neslintám!!=D
Jo sorry za překlad, ale je z Googlu a trochu smysl dáva, to jen já jsem děsně lína na překlad!!=D

Out at Park Hyatt Hotel in Circular Quay (Kuře) - 4/26

27. dubna 2009 v 21:17 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Joe Jonas
Mylsím, že i při tomhle je S.E.X.Y ale jako Nick zase ne no..(pradó Joe/žroutky) =D!!

Arriving at Hillsong Church (Kuře) - 4/26

27. dubna 2009 v 21:13 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Joe Jonas
Děěěsně mu to sekne a myslím, že je sexy i když je neoholenej, protože vypadá uchvatně!!!!

Out at Sydney Cricket Ground (Kuře) - 4/25

27. dubna 2009 v 21:09 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Joe Jonas
No jeslti on s nima nechodí ven nějak často a dě najdnou Joe jo? To jsi teda dobrej..!! Ne jako to je srabda.. xD Blbá, ale sranda =D Kámoší ne??!!!

Out and About in Texas (Ledňáček) - 4/22

27. dubna 2009 v 21:03 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Nick Jonas
Ach Nicku Nicku...proč jen vypadáš tak uchvatně?? xD

Out at Wildfire Restaurant (Kuře)- 4/25

27. dubna 2009 v 20:53 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Joe Jonas
Joe byl myslím v Austrailii, a sám, zajímalo by mně proč? Snad se nepohadali.. xD
Ta holka, já osobně nevím, kdo to je, ale jeslti ji poznáte nekdo z vás tak napiště, podle tech fotek, kdybycj neznala Joeho(ale jsen no víte jak to myslím) bych řeka"LEHKÁ DĚVA!" Co na to říká Cam a vubec už spolu zase dlouho nebyli, stejne, jako Daniel a Kevinn, co teprve jak je to s Nickem a Miley??!!

CLICK_CČ

Oddech

26. dubna 2009 v 22:05 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  Vzkazy
Ahoj všichni!


Doufáme, že se vám daří skvělě! Dokončii jsme naše nové CD a TV Show. Teď si užíváme zasloužené volno. Je úžasné zastavit se a odpočinout si, ale nedokážeme přestat myslet na to, jak moc budete chtít zpívat písničky z našeho nového alba, tohle léto.

Příští týden bude premiéra našeho nového Disney TV show, JONAS. Doufáme, že si jí zamilujete. Pracovali jsme hodně tvrdě.

Bude hodně nových věci v následujících několika týdnech. Bude několik překvapení.Kontrolujte aktulizace na MySpace, Facebook, YouTube, Twitter, SayNow, a tak dále..

Dík

JB
Kevin, Joe and Nick

Basketball Extraordinaire

26. dubna 2009 v 21:30 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  JoBros ZA i PŘED kamerou
Jako on je prostě maximálně úžasnej(p.s. je i k spapání co vce si můžeme přát?? tak staršně moc mu to tričko sluší!!)
Rozebereme to popořadě:
1) Jak se na začátku podívá na hodiny..(počkat, jsem já vubec normální, když se mi líbí, jak se kouká na hodinky?? =D)
2) Jak hází to je samo o sobě dokonalé já by jsem s tím hnedka praštila.. =D
3)Když se mu to povede, jak se raduje jak malinekj, to je kouzelné!!
4) Jak běží tak je mu vidět ta inzulínová pumpa, všimli jste si?? Já jo..stopovala jsem si to.. xD

6)SÁM A SAMO O SOBĚ...NEXT WEEK!!

Držím palce,Nicku!!


Pizza GIRL

26. dubna 2009 v 21:13 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  J.O.N.A.S
Ta mlodie, mi jde celej den v hlavě...Pizza girl.. je to úúžasné!!
Já z nich prostě nemužu, ti krabici od Pizzi jak mají uplně všude a jak jsou uplně maliččí na ní... já by jsem si Nicka dala do kapsy a rozhodně BY JSEM HO NESTČILA DO TROUBY!! xD xD xD
Mně se moc líbí, jak si tam nick nese tu papriku, a potom si podepře salám hraje na kytru, jako že nic.. xD

Behind the Scenes

26. dubna 2009 v 20:49 | JOnasfanns>Nick°Baruška |  J.O.N.A.S
Mně prostě ppřijdou uplně všude naprosto uchvatní!!
A Nick na konci je k sežraní, ael jo, já vím, to říkám pořád no.. xD n
LOOK AT!!


CLICK_CČ PRO DALŠÍ VIDEA

Rockin´New Week

26. dubna 2009 v 11:57 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  J.O.N.A.S

When you look me in the Eyes/ČJ/

25. dubna 2009 v 23:57 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Texty-Czech
Oooh ,jé ,oooh jé
Jestli tvé srdce stále hledá ,
Může vůbec najít domov ?
Dívám se proto na někoho
Sám to nikdy nezvládnu
Sny o tobě se nesplní
Je milion důvodů proč je to pravda

Když se mi podíváš do očí
a říkáš mi že mě miluješ
Všechno je v pořádku
Když jsi tady vedle mě
Když se mi podíváš do očí
Slyším záblesk z nebe
Nacházím svůj ráj
Když se mi podíváš do očí


When you look me in the Eyes/AJ/

25. dubna 2009 v 23:55 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Texty-Englisch
Oooh, yeah, oooh, yeah.
If the heart is always searching,
Can you ever find a home?
I've been looking for that someone,
I'll never make it on my own.
Dreams can't take the place of loving you,
There's gotta be a million reasons why it's true

When you look me in the eyes,
And tell me that you love me.
Everything's alright,
When you're right here by my side.
When you look me in the eyes,
I catch a glimpse of heaven.
I find my paradise,
When you look me in the eyes.


Texty

25. dubna 2009 v 23:29 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Texty


Once upon a time 12.

24. dubna 2009 v 22:32 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Once upon a time

Protože u posledního dílku, bylo hodně komentářů, řekla jsem si, že přidám další díl brzo....
snad se bude libít a ty komentáře..pište...protože potěší!!!
P.s:Doufám, že vám tenhle díl zamotá hlavu!!Dívejte se na ty citáty na začátku, mají svůj význam--jinak by tam nebyli...

Next Episode: Band´s best friend

24. dubna 2009 v 22:16 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  J.O.N.A.S

Proč vypadají, tak božsky???? Pomooooc!!!!

Seventeen Magazine (June) no.2

24. dubna 2009 v 21:58 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Magazines
ČLÁNEK z SEVENTEEN Magazine....
Snad bude i na netu a hrozně jim ro sekne... pozor na joeho...GLOBALNÍ OTEPLOVÁNÍ!!!:-D
Ježiši jim to tááá sekne!!!Zabíji mě pohled Nicka a Joeho je takovej no vy smai víte takovej k nakousnutí...a Kevin...nemám slov vlastně mám..úžas..!!

CLICK_CČ


PARANOID

23. dubna 2009 v 22:26 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  Download

První song již z očekávaného nového CD, "Lines, Vines and Trying Times", bude na iTunes 12.KVĚTNA!!!

Píseň se jmenuje PARANOID


Doufám, že bude brzon potom k stáhnútí i normálně, protože se nemužu dočkat, až se naučím text a budu si jí zpívat ve sprše..cž mi připomíná, že jsem chtěla založit novou rubriku... xD

Promo:Stella a Macy

23. dubna 2009 v 22:20 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  J.O.N.A.S
Nové promo o vedlejších postavách..Macy a Stella...jak je asi vidět z ukázek Stella ví o jejich druhé identitě...a je to taková ta nej best friébds 24 hodin denně 7 dní v týdnu..OLD SPIĆE..N0 to ne, ale asi fajnová holka

Stella

Macy

T-music Anděl

23. dubna 2009 v 22:13 | Jonasfanns>Nick°Baeruška KAJICK°LJB4E |  Hlasování
Pokud jste dneska k osmé hodiny večer poslouchali T-music na Evropě dvě...
ta víte, že JoBros zlato neobhájili...
Jasně je mi to líto, ale dokázal se z novinek dostat až na vrchol hutošky a nakonec..
ono druhé místo je hrozně mooc hezké..
Naví teď jsme se naštavali, že nás porazil takovej ten divnej song s názvem "anděl"
Že budeme hlasovat o sto...šest..
Jo??!!
Takže:Ode mně doma to za celou dobu hlasování hodí 8 hlasů a Kájinky 4 plus jsem poprosila hrozně moc dalších lidi..a ty hlasovali...ZAPOJTE SE!!! My to dáme....

T-music...dnes!!

23. dubna 2009 v 16:40 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  Hlasování
Nezapomeňte lidičky!!!
Dnesk T-music!!
Určitě poslouchejte!!
Já budu a jsem děsně nervózní!!
Snad to obhájili a já doufám, že jo, je taky na čase aby NÁM TADY V ČR ukázali, co v nich je!!!!!

Once upon a time 11.

22. dubna 2009 v 20:46 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Once upon a time

Děkuji heně za obrázek, je kouzelnej!!!!
>Láska je slepá a láska taky otevírá oči.<

Kdyby teď někdo vypnul všechny zvuky, všechen jekot a všechny efekty, bylo by slyšet hlasité bouchání srdce.A ne jednoho, hned tří.Tří lidí, kteří už po několikráte a jakoby pořád poprvé vstupovali na podium, aby jako vždy předvedli, tu nejlepší show co dovedou.

Den matek s JoBros...

22. dubna 2009 v 20:37 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  Jonas Brothers
Všichni čtyři bratři Jonasovi se sešli v kuchyni a udělali své mamince Denise radost, k oslavám Dnu Matek. Naši kluci se v kuchyni vyznají,takže připravili pro mámu Denise mignonské filé s činským salátem . Kevin,Joe a Nick řekli o své mámě. Myslím,že si užíváme,že jsme normální chlapi,co svou mámu udělají šťastnou,zvlášť na Den Matek a mohli bychom říct,že tím to teprve jen začíná. Jejich pyšná mamka Denise na to říká. Být večer společně u večeře je hodně důležité,protože nám to pomáhá znovu navázat mezi sebou vztahy a tím chvíli nemyslet na naše denní povinnosti a práci. Je to ten nejfantastičtější chvíle,kterou pro sebe máme a taky ji po celém tom dnu potřebujeme.

Mě to od kluků připadá celkem hezké,že takhle potěší svou mámu.Vždyť ona je jejich opora:)!Já bych teda mé mámě udělala ledatak radost tím,že bych dobrovolně něco uklidila:D..
A jak budete vy "obšťastňovat" svou mámu na Den Matek,který už bude 10.května??

CLICK_CČ

Camille Belle

22. dubna 2009 v 16:58 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  Girlfriends
Povolání: Herečka
Věk: 22
Datum narození: 2. 10. 1986
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Váhy
VÍTE KDE HRÁLA??? 10 000 přet naším letopočtem!!!!Dneska jsem na to přišla.. xD
ŽIVOTOPIS
Camille Belle je již i přes svůj mladý věk mezinárodně uznávanou herečkou. Objevila se v remake thrilleru Na lince je vrah z roku 1979, který měl v únoru 2006 komerčně velmi úspěšný otevírací Djimonem Hounsou, Dakotou Fanning a Chrisem Evansem.

CLICK_CČ

Arriving at LAX Airport (Kuře) - 4/19

21. dubna 2009 v 21:31 | Jonasfanns<Nick°Baruška |  Joe Jonas
Tak Joe, kde pak jsi byl? Letel bud za Kami nebo od Kami no xD
Kdybych si měla zahrát na modní polici tak dneska by dostal asi za pět, prostě mi přijde, že na sebe nějak nedbá neco či co...
Boty...no comennts to je neco no to je fuk je to jeho volba.. xD
Jeansy....ty josu hezký¨Stejně jako bunda a tričko, nezapomeneme na řetízek od Kami, ale co to má s těma vlasama??No já by jsem zvolila jiné brle já vám že to je jeho I can´t live without...no je to jeho styl... xD

"Lines, Vines and Trying Time" Obal

21. dubna 2009 v 21:10 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  Download
Lidičky já se táák s´trašně těším!!!Hróózně mooc!!! Jsem dohodnutá s tím pánem a říkám si, že když tady 3déčko bylo dned 24:|8, tak tady bude i tohle ne?? Musí!! S Kájou jsme to vymysleli!!
Nepujdeme v pondělí na psaní, ale koupit CD než budu muset na koně tak budeme posloucht, stejně si myslím , že to bude k stáhnutí asi tak dva dny předem jako u 3D, ale stejně si ho koupím a nemůžu se dočat, rpstě tady vypadají všichni fantasticky!!!!

CLICK_CČ

Diplomek za bleskovku

20. dubna 2009 v 22:00 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  Soutěže,diplomky
Od našeho esbénka LuC!k jsme dostali diplomek za Bleskovku, je krásnej, narosto me uchvátil dala jsem si ho na tapetku, takže moc dikes!!!

Butterflies V. Já ho zabiju!

20. dubna 2009 v 20:54 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Butterflies
(pozn.adminky:moc se omluvám, ale nějak se mi to přetičilo, takže tady už velej dílek a v pořdk, přečtěte si!!je uužasnej!!)
v minulém díle - Angela a Nick se usmířili a Nick u Angely strávil noc (nezapomeňte, že má purity ring). Ráno si šli zaběhat a Mary neměla co na práci, protože Joe musel něco zařizovat, takže nebyl doma. Vydala se tedy fotit domy celebrit, přičemž se seznámila s Jessem, který ji pozval k sobě domů a lil do ní šampaňské (sám si nedal ani kapku). Mary byla brzy úplně ožralá a Jesse se rozhodl ji znásilnit...


Seventeen Magazine (June)

19. dubna 2009 v 22:14 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  Magazines
Takže v červnovém magazínu budou JoBros a k té příležitosti nafotili i novejj photoshoot....no je tady jen malinkatá ukázka a snad bude i na netu, prtože tam vypadaj naprosot božsky..!!!

Ale podle mně je toršk starší, protože má tam Joe ještě normal vlasy a ne setřih alá kuřátko xD Nebo si je vyžehlil to je taky možnost.!! xD tak co líbí??

Řekni ANO?! 4.

19. dubna 2009 v 20:06 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Řekni ANO!
Další dílek FF Řekni ano?!
sNAD SE BUDE LÍBIT...coMENNTS PLEASE!!!

"Kolik máte napsaných písniček?" "Nevím, asi 11?" "Tak to je super!Lepší než jsem čekala!Víte nedali mi jednoduchý úkol, musím vás dostat na CELOSVĚTOVÉ turné, musíte vydat desku a tak dále a tak dále..takže jestli souhlasíte, předvedla by jsem vám plán, který asi bude trochu hektický, ale všechno se vyplatí." "No dobře, jdeme na to?" "Dobře takže:

Září, říjen, listopad>práce na album.
Prosinec>.propagace alba v rádiu.
Leden,únor>vyhlašování cen za min rok, různé show.
Březen>volno.
Duben, květen>turné Severní Amerika.

Červen,červenec>Evropa
Srpen,Září>Asie, Austrálie.
Říjen,Listopad>Jižní Amerika.
Vyhovuje?" "Ty toho teda chceš po nás celkem hodně." "Já vím, ale zatím mi to všude vyšlo, takže myslím, že i teď." "No já můžu jedině souhlasit, mně se to líbí, co vy kluci?otočil se Nick na Kevina a Joeho. "Jasně zvládneme to" "Dobře takže co by jste řekli tomu, že se setkáme zítra v deset ve studiu?" "Perfektní?" "To jsem chtěla slyšel!Zatím ahoj!" "Ahoj!"
Nick se ještě zdržel.A co by jsi řekla ty tomu, že se setkáme dneska večer v osm, před tvým bytem?" "Že proti tomu nemám výhrady." "Dobře uvidíme se.".Naklonil se přes stůl a políbil mě."Hm mňam!" Olízly jsi rty. "Třešně mám rád!" Okomentoval můj lesk na rty. "Zatím ahoj!" "Budu se těšit!" "Já taky."


Live in Atlantis(Bahamas) 18/4

19. dubna 2009 v 19:12 | Jonasfanns>Nick*Baruška |  Vystoupení/Koncerty
Víte co?
Fajn!!
Proč už se tam třeba vůbec neodstěhujete a nezpíváte rovnou na slinci s těma koncertama by to vyšlo na stejno..
To jsou tam tak pěkné holky, nebo????!!!!
Pf...neříká se, že Český holky jsou nejhezčí??
To je jedno..vážně nevíte o co přicházíte, když nejdete k nám... xD

"Purity Rings"

19. dubna 2009 v 18:00 | Jonasfanns>Nick*Baruška
Prsten čistoty či prsten cudnosti (angl. purity ring či chastity ring) je označení symbolu v podobě prstenu, který začal být používán v polovině 90. let 20. století mladými evangelikály v USA a posléze se začal šířit i do dalších křesťanských skupin a zemí, zejména anglofonního světa. Jeho nošením dávají mladí lidé najevo rozhodnutí respektovat křesťanské učení o sexualitě a setrvat až do manželství v celibátu.
Prsten se obvykle nosí na levé ruce na prsteníčku nebo prostředníčku (i když to není zcela pravidlem). Neexistuje žádný jednotný vzhled prstenu, nicméně v anglosaských zemích obvykle nese symbol kříže nebo několika křížů či stručný nápis typu Love waits. Občas se vyskytuje i úlomek diamantu či jiného drahého kamene.

CLICK_CČ


New Sneak Peak

19. dubna 2009 v 9:28 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  J.O.N.A.S
Tak tohle je boží, proč mám hlad, když se podívám na Nicka?? xD No jdu se dolu něčeho nadlábnout...a tohle je rpostě the best!! Xdhm co od nich není

Commercial

19. dubna 2009 v 9:24 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  J.O.N.A.S
Premiéra třech nových seriálů na Disney chanelu.Jsem rozhodne nejvíc pro ten druhej!!xD

Novinky

19. dubna 2009 v 0:30 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  Naše úúžasné řečičky!!! ☺
Ahojky lidi, jak se dneska vede? Mně celkem fajne no...dopoledne jsem se šprtala motory, děsná zábava vám řeknu..xD zítra se musím naučit ještě asi tři stránky dějaků a pujdu s myyšlenkama na procházku..tomu říkám tak, když se učím slovíčka, vždycky si ho jako opakuji a přitom jsem uplně někde v jiné dymenzi a po chvilce si uvědomím zase, že se musím učit a tak to je pořád dokola...xD

Taky jsem se dneska dala, vlasně teď už včera do upravy bločku, přidala jsem běco z Biografie, přidala pár novejch rubrik do nich rozdělila články a taky přidala seriály, jako LIVING THE DREAM a BAND IN BUS. Jsou celkem fajne..jasně jsou boží!!

Dostala jsem dneska napul s mojí miovanou xD sestřičkou Note, ale to už jsme psala..

FF... Dneska přidám další díl nejspíš FF Butterflies od Nickotinky a něco ode mně sem asi hodím buď Once upon a time nebo Řekni ano, ještě nevím..
Jinááč ve škole jsem se tak zamysleela až jsem vymyslela, že se mi děsně stýská po Barunce a Nickovi(Prázdniny+Once upon a time), že napíšu třetí řadu.njn druhou už jsme dopsala xD Jméno vymslel Káji bráška...myslím, že je něja NO INCOMING CALL, mně se mooc líbí protože vystihuje to, o čem v té řadě půjde...

O.k mějte se..přidám taky Novinky,ale až nějaké zase budou, vydím to na zítřek, protože budu plně zaneprázděná, jdu zase na koníky. no to je fuk..papapa

Jo a ten nebo ta kdo sem pořád píše ty hnusný komentáře..tak posluš si...mně to vážně vubec nebere...

MVMMMMR!!
Jonasfanns>Nick°Baruška

New Nick´s Disney Chanel Logo

19. dubna 2009 v 0:19 | Jonasfanns<Nick°Baruška |  TV/Show
Dneska jsme se sestrou dostali malej bílej kozelnéj note, ale není to moc velká výhra,je sice parádní a jsme za něj neskutečně hapy, ale jak je malinkej, tak ani nemužu pořádně psát..ale je rozkošnej..jeden den mi chce táta sebrat comp a druhej nám dá tohle..zajímavé, ale ne že by mi to vadilo..xD

Historie

18. dubna 2009 v 22:35 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  Biografie

HISTORIE

The Jonas Brothers jsou Americká pop-rocková kapela pocházející z Wyckoffu z New Jersey, a zkládá ze tří bratrů: Kevin, Joe a Nick Jonas. Vydali tři alba - It's About Time v roce 2006, Jonas Brothers v roce 2007 a A Little Bit Longer v roce 2008. Projekt začínal sólovou kariérou Nicka Jonase a skončila celkovou spoluprací mezi třemi bratry.

Když měl Nick 6 let, objevili ho když zpíval v holičství a doporučili ho k profesionálnímu managerovi. V 7 letech začal Nicholas hrát na Broadway. Vystupoval v několika hrách, napříkla A Christmas Carol ( v roce 2000 jako Tiny Tim), Annie Get Your Gun (v roce 2001 jako Little Jake), Kráska a Zvíře (v roce 2002 jako Chip) a Les Misérables (v roce 2003 jako Gavroche). Po Bídnících skončil, vystupoval v The Sound of Music (jako Kurt) na Paper Mill Playhouse (divadlo).

V roce 2002 kdy účinkoval v Krásce a Zvíře , tak napsal Nicholas song s jeho otcem nazvaný "Joy to the Worl ( A Christmas Prayer)". S vokály z Krásky a Zvíře, Nick předvedl písničku v roce 2002 na každoročním Broadwayském albu "Equity Fights AIDS", Broadwayské největší dary (Broadway´s Greatest Gifts): Carols for a Cure, Vol. 4. V listopadu 2003 dostala INO Records demo nahrávku "Joy To The World ( A Christmas Prayer)". Na trh ji uvedlo radio Christian, kde se rychle stal populární v žebříčku Record & Radio's Christian Adult Contemporary Chart. Zatímco Nicholas pracoval na svém sólo projektu, Joseph šel v jeho stopách v účinkování na Broadway, objevil se v Baz Lurhmannově předložení na La Boheme.

V září 2004, vedoucí Columbia Records nalezl něco o Nickově songu. Nick brzo podepsal smlouvu jak s INO Records tak i s Columbia Records a vydal singl "Dear God". Druhý singl, "Joy To The World (A Christmas Prayer)" (nová solóvá nahrávka), byla vydána 16.listopadu. Bylo pravděpodobné že vyjde v prosinci samostatné sólové album, ale album bylo stahnuto zpět; to bylo, avšak dostalo limity. Nick, v průběho toho společně se svými braty Kevinem a Joem, psal další vlastní songy na album.

Band in Bus Episode 7.

18. dubna 2009 v 22:13 | Jonasfanns>Nick°Baruška |  Band in Bus
Tahle je prostě kouzelné, jen si představte, jak jedete v autě znuděně koukáte z okýnka do jinejch aut a najednou tam Jonas Brothers, takovej šok pohledem na ně by jsem asi nerozdýchala!!!x)