Vaše FF k zveřejnění na našem blogu posílejte na jobros.bff@seznam.cz!Podívejte se na staré fotky, videa a rozhovory nebo si přečtětě některé z povídek v rubrice FF :-)
Vůbec jsem nechodím, ale nemám srdce tuhle stránku smazat.. :-) <3

Hvězdička nebo opravdová star 21.díl

26. ledna 2010 v 9:45 | Maquska |  Hvězdička nebo opravdová star
- - - - - - - - - - - - - - - Nick - - - - - - - - - - - - - - -
Ten polibek...ani jsem nečekal, že se mi někdy splní. Do Emm jsem byl zamilovaný na první pohled, to jsem poznal hned! Když už jsem si nemyslel, že to může být ještě hezčí začalo sněit. Ano, ta bíla, na slunci rozpouštějící věc začla padat z nebe. Bylo léto a proto nikdo nechápal, co se to stalo...já s Emm, jsme však na sníh skoro nemysleli, snažili jsme si užít jeden druhého a nevnímat okolí. Po nejmíň hodině jsme se sebrali a já šel lEmm doprovodit na zkoušku...pokud tedy ještě nějaká probíhá xD Ruku v ruce jsme šli Camp rockem. Všichni kolemjdoucí herci si na nás ukazovali a někteří si mezi sebou šeptali. Asi jim přišlo divný, že tu jdu s Emm za ruku. Konečně jsme došli do studia a režisér začal řvát.
"Emmo Adamsová jestli se tohle ještě jedinkrát bude opakovat poletíš rovnou zpátky domů do Česka!", začal šílet.
"Ona za to nemůže, já jí zdržel, všem tady se omlouvám.", zastával jsem se Emm.
"Nechci nic slyšet, Emmo, měla sis na to dávat pozor!", znova zařval reýisér.
"HArry, koukni se jim na ruce.", řekla Demi. Harry sklouznul pohledem na naše stále se držící ruce a ihned se mu na tváři rozlil úsměv.
"To ovšem mění situaci...máme nová hvězdný pár dámy a pánové, to chce oslavu!", vykřikl tentokrát radostně Harry. Vděl jsem, jak Emm nenápadně naznačila Demi pusou "Děkuju" a Demi se na ní usmála. No jo, Dem byla vždycky kámoška! Tábornící na naší počest připravili diskošku tak jsme se všichni ve 21:00 sešli ve hlavní hale.
Jak všichni očekávali tancoval jsem s Emm. Celý večer jakoby patřil jen nám dvoum. Ve vzduchu však panovala napjatá atmosféra. Moc jsem tomu nevěnoval pozornost, což byla chyba...Uplynula ani né hodina a najednou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama